Бренд: V-TAC
Краток опис: VT-8017 12W LED Плафонерка со сензор, Ладно Бела 6000K, SKU: 505
Достапност:
Шифра: 40089
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 316

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
VT-8017 12W LED Плафонерка со сензор, Ладно Бела 6000K, SKU: 5059 V-TAC
Напреден Филтер
Бренд V-Tac
Можеби ќе Ве интересира