Бренд: PQI
Краток опис: PQI 16GB MicroSD Memory Card with adapter (UHS-I, Class 10,Eco P
Достапност:
Шифра: 26670
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 118
Редовна Цена:
279 Ден.
24x КЛУБ РАТА 279 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PQI 16GB MicroSD Memory Card with adapter (UHS-I, Class 10,Eco Package), 6ARJ-016GVR99A-92
Напреден Филтер
Бренд PMI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира