Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston MicroSD Reader Gen 2 (USB 2.0), FCR-MRG2
Достапност:
Шифра: 26625
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 165
Редовна Цена:
149 Ден.
24x КЛУБ РАТА 149 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston MicroSD Reader Gen 2 (USB 2.0), FCR-MRG2
Напреден Филтер
Бренд Kingston

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира