Бренд: SONY
Краток опис: SONY SR8A4, Micro SDHC card with adaptor 8GB, class 4
Достапност:
Шифра: 26516
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 102
Редовна Цена:
699 Ден.
24x КЛУБ РАТА 699 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY SR8A4, Micro SDHC card with adaptor 8GB, class 4
Напреден Филтер
Бренд Sony
Адаптер SD Адаптер
Класа Класа 4
Тип MicroSD 8GB Card

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира