Бренд: Roline
Краток опис: S1701-200 UTP Patch Cord Cat6, white, 1m
Достапност:
Шифра: 46662
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 127
Редовна Цена:
49 Ден.
24x КЛУБ РАТА 49 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
S1701-200 UTP Patch Cord Cat6, white, 1m

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира