Бренд: Roline
Краток опис: 21.99.0801-200 VALUE S/FTP(PiMF) Kbl. Kat6, grey, 1m
Достапност:
Шифра: 46658
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 111
Редовна Цена:
79 Ден.
24x КЛУБ РАТА 79 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
21.99.0801-200 VALUE S/FTP(PiMF) Kbl. Kat6, grey, 1m

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира