Бренд: Roline
Краток опис: 21.99.0503-100 UTP Patch cable Cat.5e, 3.0m, AWG24, grey
Достапност:
Шифра: 39027
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 112
Редовна Цена:
75 Ден.
24x КЛУБ РАТА 75 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
21.99.0503-100 UTP Patch cable Cat.5e, 3.0m, AWG24, grey

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира