Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Hyper H411R, Tower, 92mm white LED fan, 600-2000RP
Достапност:
Шифра: 23668
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master Hyper H411R, Tower, 92mm white LED fan, 600-2000RPM PWM, 4 x 6mm heat pipes, RR-H411-20PW-R1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela