Бренд: Asrock
Краток опис: ASROCK GDR PHANTOM RX570 4G, OC Mode: 1293 MHz / 7028 MHz, Defau
Достапност:
Шифра: 17039
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1882

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASROCK GDR PHANTOM RX570 4G, OC Mode: 1293 MHz / 7028 MHz, Default Mode: 1244 MHz / 7000 MHz, Silent Mode: 1194 MHz / 6972 MHz, 4 GB GDDR5, Features: Double Ball Bearings Fan Design, High Performance Composite Heatpipes, Support 8K Resolution, Graphic Outputs: 3 DisplayPort, HDMI, DVI
Напреден Филтер
Бренд Asrock
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019