Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Computer Table XT-700A Rose red color LW-01, W73*D70*H130
Достапност:
Шифра: 14413
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Computer Table XT-700A Rose red color LW-01, W73*D70*H130
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019