Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Office Table XT-0919G, W105*D55*H127
Достапност:
Шифра: 14363
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 317

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Office Table XT-0919G, W105*D55*H127
Можеби ќе Ве интересира