Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Glass Table XT-700G, W73*D70*H130
Достапност:
Шифра: 14357
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 258

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Glass Table XT-700G, W73*D70*H130
Можеби ќе Ве интересира