Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Computer Table XT-300B Beech color F09, W100*D78*H137
Достапност:
Шифра: 14221
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 250

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Computer Table XT-300B Beech color F09, W100*D78*H137
Можеби ќе Ве интересира