Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Pocket Calculator LCD 1110, White, Pocket calculator, Me
Достапност:
Шифра: 10344
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 168

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Pocket Calculator LCD 1110, White, Pocket calculator, Metallic housing, Key material: Rubber, Type of display: LCD, 10-digit display, 1-line, Battery and solar operation, Memory function, With case/protective cover
Напреден Филтер
Бренд Olympia

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира