Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Desktop calculator LCD-3112, Black acrylic housing, Memo
Достапност:
Шифра: 10290
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 203

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Desktop calculator LCD-3112, Black acrylic housing, Memory function, 12 digits, battery and solar power
Напреден Филтер
Бренд Olympia

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира