Бренд: Grundig
Краток опис: Grundig Scientific calculator, 10+2 digits in 2 lines, 240 funct
Достапност:
Шифра: 10280
Прегледи: 158

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Grundig Scientific calculator, 10+2 digits in 2 lines, 240 functions, dual power, model 86833

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира