Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Paper shredder PS 33 T black, Strip cut, 5 sheets A4, s
Достапност:
Шифра: 10275
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 292

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Paper shredder PS 33 T black, Strip cut, 5 sheets A4, shreds 7mm wide strips, 7 litres, with telescope, 3-3.5 papers in minute
Напреден Филтер
Бренд Olympia

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира