19.06.2029-30 Electronic Precision Tool-Kit

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

19.06.2029-30 Electronic Preci

  • Бренд: Roline
  • Краток опис: 19.06.2029-30 Electronic Precision Tool-Kit
  • Шифра: 61114
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,899 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,899 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Алати