19.06.2085-20 28-in-1 Screwdriver Set

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

19.06.2085-20 28-in-1 Screwdri

  • Бренд: Roline
  • Краток опис: 19.06.2085-20 28-in-1 Screwdriver Set
  • Шифра: 61108
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,050 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,050 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,050 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Алати