Hama 84176 Contact Cleaner spray, 400 ml, removes corrosion and dirt as well as oxide and sulfide layers, Removes inadmissibly high transition resistance without affecting the most common construction materials

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Hama 84176 Contact Cleaner spr

  • Бренд: HAMA
  • Краток опис: Hama 84176 Contact Cleaner spray, 400 ml, removes corrosion and
  • Шифра: 14586
    Лагер:
  • Редовна Цена: 499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Алати