Бренд: Roline
Краток опис: 11.99.8311-100 VALUE USB Cable A-MicroB, F/M, OTG Cable, 0.15m
Достапност:
Шифра: 44837
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 448

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.99.8311-100 VALUE USB Cable A-MicroB, F/M, OTG Cable, 0.15m