Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESDA90, Tripod projection screen, 90" (2m x 1.13m), Hex
Достапност:
Шифра: 62116
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESDA90, Tripod projection screen, 90" (2m x 1.13m), Hexangular housing with 70mm diameter, steel stand and housing, 16:9 Format
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019