Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESDA82, Tripod projection screen, 82" (1.81m x 1.23m),
Достапност:
Шифра: 62115
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 351

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESDA82, Tripod projection screen, 82" (1.81m x 1.23m), Hexangular housing with 70mm diameter, steel stand and housing, 16:9 Format
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Можеби ќе Ве интересира