Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESDC86, Tripod projection screen, 86" (1.72m x 1.30m),
Достапност:
Шифра: 62114
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 335

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESDC86, Tripod projection screen, 86" (1.72m x 1.30m), Hexangular housing with 70mm diameter, steel stand and housing, 4:3 Format
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Можеби ќе Ве интересира