Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESAC86, Electric projection screen, 86" (1.72m x 1.30m)
Достапност:
Шифра: 62111
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 314

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESAC86, Electric projection screen, 86" (1.72m x 1.30m), Fiberglass, Tubular motor, Square housing with 78mm diameter, steel housing, 4:3 format, Remote controller included
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Можеби ќе Ве интересира