Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESBC72, Auto lock manual projection screen, 72" (1.45m
Достапност:
Шифра: 62105
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 436

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESBC72, Auto lock manual projection screen, 72" (1.45m x 1.10m), Octagonal housing with 70mm diameter, Slow return, 4:3 Format
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Можеби ќе Ве интересира