Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESBA108, Auto lock manual projection screen, 108" (2.40
Достапност:
Шифра: 62104
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 432

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESBA108, Auto lock manual projection screen, 108" (2.40m x 1.33m), Octagonal housing with 90mm diameter, Slow return, 16:9 Format
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Можеби ќе Ве интересира