Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESBA100, Auto lock manual projection screen, 100" (2.21
Достапност:
Шифра: 62103
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 470

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESBA100, Auto lock manual projection screen, 100" (2.21m x 1.23m), Octagonal housing with 90mm diameter, Slow return, 16:9 Format
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Можеби ќе Ве интересира