Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK Projector bracket PRB-16-02S, Heavy-duty universal proje
Достапност:
Шифра: 62062
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 602

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK Projector bracket PRB-16-02S, Heavy-duty universal projector bracket, For flat ceiling, Strong joint ball provide mult-angle views, Compliant with any brand and type, -20~+20°tilt,-0~+20°swivel,360°rotate, Mounting hole:180MM-400mm, Mounting profile:520mm-600mm, Load capacity:30kg
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019