Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA Projector DLP S322e, 3800 ANSi Lumens, 22000:1 contrast,
Достапност:
Шифра: 33406
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 3

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
OPTOMA Projector DLP S322e, 3800 ANSi Lumens, 22000:1 contrast, SVGA (800x600), Inputs: 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Composite video, Outputs: 1 x USB-A power 1A, Native aspect ratio: 4:3, Aspect ratio - compatible: 16:9, Keystone correction - vertical: +/-40°, Horizontal scan rate: 15.38 ~ 91.15Khz, Vertical scan rate: 50 ~ 85(120 for 3D)Hz, Uniformity: 75%, Screen size: 0.71m ~ 7.73m (27.78" ~ 304.4") (diagonal), Lamp watts: 203, Lamp life (hours): 6000 (Bright), 1200 (Dynamic), 10000 (Eco), 15000 (Eco+), Power supply: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz, Power consumption (standby): 0.5W, Power consumption (min): 187W, Power consumption (max): 225W, Net weight: 3kg, Dimensions (W x D x H) mm: 316 x 244 x 108
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019