Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA Projector DLP S331, Texas instruments technology, 3200ANS
Достапност:
Шифра: 33386
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 722

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
OPTOMA Projector DLP S331, Texas instruments technology, 3200ANSi Lumens, 22000:1 contrast, SVGA (800x600), Full 3D technology, 2x HDMI 1.4 with 3D support + MHL, VGA (YPbPr/RGB), RS232, USB Service, USB-A Power (5V-1A), S-Video, Composite, Audio In 3.5mm, Remote control included, Projection lens F/2.4~2.53; f=21.85~24.01mm, 1.1x Manual Zoom, Throw ratio 1.94 - 2.16:1, Projection distance from 1 to 12 meters, Projection Screen Size 0.71 - 7.73m (27.78" - 304.4") Diagonal 4:3, 16:9 compatible, up to 10000 hours lamp life, built in speaker, Auto power off, Eco + mode
Напреден Филтер
Бренд Optoma
Тип Проектори
Можеби ќе Ве интересира