Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA Projector DLP S321, Texas instruments technology, 3200ANS
Достапност:
Шифра: 33385
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 738

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
OPTOMA Projector DLP S321, Texas instruments technology, 3200ANSi Lumens, 22000:1 contrast, SVGA (800x600), Full 3D technology, VGA (YPbPr/RGB/Wireless), S-Video, Composite, RS232, USB service, Remote control included, Projection lens F/2.4 – 2.53; f=21.85 – 24.01mm, 1.1x Manual Zoom, Throw ratio 1.94 - 2.16:1, Projection distance from 1.2 to 12 meters, Projection Screen Size 0.71 - 7.73m (27.78" - 304.4") Diagonal 4:3, 16:9 compatible, up to 10000 hours lamp life, built in speaker, Auto power off, Eco + mode
Напреден Филтер
Бренд Optoma
Тип Проектори
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019