Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
OPTOMA Electric screen DE-9092EGA, Format 16:9 Glass-fibre Matte White, Diagonal size 92", Aluminium Case with In-Site Internal I/R, Tubular Motor, Wall or ceiling easy mounting options, Viewing size 2030mm x 1145mm, Weight 12.27kg
Напреден Филтер
Бренд Optoma
Тип Платно за проектори
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019