Бренд: LG
Краток опис: LG PW800G LED WXGA (1280x800); 800 ANSI; CR:100 000:1; focus m
Достапност:
Шифра: 33374
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG PW800G LED WXGA (1280x800); 800 ANSI; CR:100 000:1; focus manual; zoom fixed; LED DLP Lamp type ; Lamp life30 000 hrs; Noise (high/normal) 34dB / 31dB; 1W+1W Sztereo; Size (mm) 140x140x50; weight 0.65 Kg; Connections RGB in; Composite Phone AV in; Component(RGB); Audio in / out; 1 x HDMI(MHL) ,WIDI,Miracast,USB HD DivX movie/pictures/music,40"@1.3m (up to 100"),throw ratio 1.5,screen size 25"-100",Jelly skin pouch
Напреден Филтер
Бренд LG
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019