Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA screen DS-9092PWC, Format 16:9 matte white, Diagonal size
Достапност:
Шифра: 33356
Прегледи: 446

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
OPTOMA screen DS-9092PWC, Format 16:9 matte white, Diagonal size 92", Viewing size 2030mm x 1145mm, Weight 11.3kg
Напреден Филтер
Бренд Optoma
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019