Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00018792 Tripod Projection Screen, 125 x 125 cm, Duo - Coat
Достапност:
Шифра: 12220
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 421

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00018792 Tripod Projection Screen, 125 x 125 cm, Duo - Coated PVC foil on both sides, white (side 1) and silver (side 2), For complete darked rooms (white) and darked rooms (silver), The screen is pivotable by 360, Continuously variable adjustment of the screen height and the telescope tube
Напреден Филтер
Бренд HAMA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019