Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00018796 Tripod Projection Screen, 180 x 180 cm, white, Whi
Достапност:
Шифра: 12139
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00018796 Tripod Projection Screen, 180 x 180 cm, white, White screen made of PVC for unique colour brilliance and very fine contrasts, for rooms which are to be darkened, The screen is pivotable by 360, Continuously variable adjustment of the screen height and the telescope tube
Напреден Филтер
Бренд HAMA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019