Ritek CD-R, 52x, 700MB, 80mins, 50 pcs/bulk, 600 pcs/per carton

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Ritek CD-R

  • Бренд: Ritek
  • Краток опис: Ritek CD-R, 52x, 700MB, 80mins, 50 pcs/bulk, 600 pcs/per carton
  • Шифра: 10511
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    10 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 10 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Kingston FURY 16GB 2933MHz DDR

Kingston FURY 16GB 2933MHz DDR

Kingston FURY 16GB 2933MHz DDR4 CL17 DIMM HyperX FURY Red, HX429C17FR/16..

Редовна Цена 9,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,499 Ден.

SAMSUNG 2TB SSD 970 EVO M.2 PC

SAMSUNG 2TB SSD 970 EVO M.2 PC

SAMSUNG 2TB SSD 970 EVO M.2 PCI-E NVMe, MZ-V7E2T0BW..

39,999 Ден.

Thomson 00131846 HED2102BK/BL

Thomson 00131846 HED2102BK/BL

Thomson 00131846 HED2102BK/BL Headphones, black denim, Connection: 3.5 mm Jack Plug / 6.35 mm Jack P..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

ASUS PRIME B360-PLUS

ASUS PRIME B360-PLUS

ASUS PRIME B360-PLUS, Intel® Socket 1151 for 8th Generation Core™ Processors, Chipset: Intel® B360, ..

Редовна Цена 5,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,799 Ден.

Brother PTH110 Handheld

Brother PTH110 Handheld

Brother PTH110 Handheld, PC layout keyboard, TZ tapes 3.5 to 12mm, Cutter with replaceable blade, 10..

Редовна Цена 2,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

Modecom CR-WAVE External USB H

Modecom CR-WAVE External USB H

Modecom CR-WAVE External USB Hub, 7 x USB ports, Interface: USB 2.0, High Speed: 480Mbps, External p..

399 Ден.

USB C Cable for smartphones

USB C Cable for smartphones

USB C Cable for smartphones, 1.2 Meters, Black, 2A, Same Quality as ORIGINAL, fast charging, BOX pac..

Редовна Цена 199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

BRATECK ESBC86

BRATECK ESBC86

BRATECK ESBC86, Auto lock manual projection screen, 86" (1.72m x 1.30m), Octagonal housing with 70m..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Mercusys MS108 8-port 10/100M

Mercusys MS108 8-port 10/100M

Mercusys MS108 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case..

Редовна Цена 459 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

439 Ден.

ASUS TURBO-GTX1080-8G

ASUS TURBO-GTX1080-8G

ASUS TURBO-GTX1080-8G, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1080, Bus Standard: PCI Express 3.0, Open..

Редовна Цена 36,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

36,499 Ден.

19.06.2033-20 Precision Pliers

19.06.2033-20 Precision Pliers

19.06.2033-20 Precision Pliers + Screwdriver Set, 19-piece..

Редовна Цена 1,890 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,890 Ден.

Brother Toner TN2000 (do 2500

Brother Toner TN2000 (do 2500

Brother Toner TN2000 (do 2500 str.) for HL-2030/2040/2070N; DCP-7010/7025; MFC-7225N; MFC-7420/7820N..

Редовна Цена 4,250 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,250 Ден.

ROADSTAR HED-120F/PK

ROADSTAR HED-120F/PK

ROADSTAR HED-120F/PK, FOLDABLE HEADPHONE, RUBBER CABLE, 3,5MM JACK, PINK COLOUR, IN LINE VOLUME CONT..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

Genius SP-HF1800A speakers

Genius SP-HF1800A speakers

Genius SP-HF1800A speakers, 50W, 3-driver..

Редовна Цена 4,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,399 Ден.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Медии ( Празни Дискови CD/DVD/Blue Ray)