Бренд: SONY
Краток опис: SONY 50DMR47SB, 50x DVD-R 4.7GB Bulk
Достапност:
Шифра: 10491
Прегледи: 284

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY 50DMR47SB, 50x DVD-R 4.7GB Bulk
Напреден Филтер
Бренд SONY
Можеби ќе Ве интересира