Brand: PROMEDIA
Model: 00-DV-D8G47IX50 White inkjet printable DVD-R, 4.7GB, 8x Speed, A
Stock:
Product Code: 10247
Viewed: 0

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
00-DV-D8G47IX50 White inkjet printable DVD-R, 4.7GB, 8x Speed, A Grade, (50pcs)
Advanced Filter
Бренд PROMEDIA
Related Products