Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00114971 microSDHC + adapter + USB reader Accessory Kit, 8
Достапност:
Шифра: 26385
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 370

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00114971 microSDHC + adapter + USB reader Accessory Kit, 8 GB, class 10
Напреден Филтер
Бренд HAMA
Брзина на трансфер USB 2.0
Можеби ќе Ве интересира