Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 100 G3, DT100G3/32GB
Достапност:
Шифра: 26082
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 617

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 100 G3, DT100G3/32GB
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Брзина на трансфер USB 3.0
Големина 32Gb USB FLASH Drive
Можеби ќе Ве интересира