Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 16GB USB 2.0 DataTraveler SE9 (Stylish Metal casing), D
Достапност:
Шифра: 25848
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 535

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 16GB USB 2.0 DataTraveler SE9 (Stylish Metal casing), DTSE9H/16GB
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Брзина на трансфер USB 2.0
Големина 16Gb USB FLASH Drive
Можеби ќе Ве интересира