Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston HyperX Cloud Revolver Gaming Headset, 3.5mm headphone c
Достапност:
Шифра: 26702
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 442

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston HyperX Cloud Revolver Gaming Headset, 3.5mm headphone connection, Noise cancelling microphone, 5cm driver unit, Stylish black color, wired headset, 1m cable length, Gun Metal, HX-HSCR-GM
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Можеби ќе Ве интересира