Бренд: Kingston
Краток опис: HyperX Cloud II - Pro Gaming Headset (Red), KHX-HSCP-RD, Advance
Достапност:
Шифра: 26337
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1509

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HyperX Cloud II - Pro Gaming Headset (Red), KHX-HSCP-RD, Advanced USB audio control box with built-in DSP sound card, Hi-Fi capable with 53mm drivers for supreme audio quality, Hardware-driven virtual 7.1 surround sound, Comfortable, 100% memory foam on headband and leatherette cushions, Pro-Gaming optimized with closed cup design for passive noise cancellation, Compatible – USB connectivity for PC & Mac. Stereo compatible with PS4, Xbox One and mobile
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Можеби ќе Ве интересира