Бренд: Spire
Краток опис: Spire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5" External enc
Достапност:
Шифра: 10292
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 423

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Spire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5" External enclosure SATA to USB 3.0, Smooth Aluminum casing. Supports SATA HDD & SSD. Chipset: VIA VL700