Brand: Spire
Model: Spire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5" External enc
Stock:
Product Code: 10292
Warranty (days): 1830
Viewed: 0

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Spire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5" External enclosure SATA to USB 3.0, Smooth Aluminum casing. Supports SATA HDD & SSD. Chipset: VIA VL700
Related Products