Бренд: Ucom
Краток опис: Ucom 5,25" HDD box combo
Достапност:
Шифра: 10207
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Ucom 5,25" HDD box combo
Можеби ќе Ве интересира