Бренд: Asus
Краток опис: ASUS W2000 Chiclet Wireless Keyboard and Mouse Set, Color: Black
Достапност:
Шифра: 60360
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS W2000 Chiclet Wireless Keyboard and Mouse Set, Color: Black, Resolution: 1000dpi, Wireless Technology: RF 2.4GHz, Dimensions: Keyboard: 434(L)*139(W)*25(H)mm, Mouse: 97(L)*60(W)*37(H)mm, Weight: Mouse: 63 gr / Keyboard: 513 gr, RF Distance: 10m, Sleek keyboard and mouse set for instant input and response, P/N: 90XB005S-BKM020
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA