Бренд: Asus
Краток опис: ASUS U2000 Keyboard + Mouse Set, USB, Color: Black, Resolution:
Достапност:
Шифра: 60095
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS U2000 Keyboard + Mouse Set, USB, Color: Black, Resolution: 1000dpi, Keyboard: 46(L) x 15(W) x 3(H) cm, Mouse: 11.5(L) x 6.0(W) x 3.5(H) cm, Comfortable, silent operation and built-in multimedia hot keys, P/N: 90-XB1000KM00020-
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones