Бренд: ST
Краток опис: ST LK-401W+LK-100, Wireless keyboard and wireless mouse combo,ke
Достапност:
Шифра: 47688
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 260

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST LK-401W+LK-100, Wireless keyboard and wireless mouse combo,keyboard in US layout, full black colour, in colour box package
Можеби ќе Ве интересира